FIFA 20 Volta: Nieuwe features & tips om een baas te worden in deze nieuwe street mode.
Van controls tot de opbouw van een aanval, Volta zal moeilijk zijn om onder de knie te krijgen. We gaan je uitleggen hoe je een baas kan worden in FIFA 20 Volta! Omdat deze game mode helemaal nieuw is deze FIFA, zal iedere speler tegelijk beginnen, op hetzelfde niveau. Gelukkig hebben wij tips om goed van start te gaan wanneer de game uitkomt.
Controls
De basis van de controls is hetzelfde, er zullen niet veel dingen anders zijn dan bij een normale pot FIFA. Er is alleen wel één groot verschil. Wanneer je je triggers vasthoudt wanneer je beweegt, zal je speler een skill move doen. Zo was dit ook bij FIFA een aantal jaren geleden. Het vasthouden van beide triggers en het richten van de stick richting de goal zal zorgen voor een kopbal, op je knieën. De skillmoves zijn natuurlijk niet willekeurig. Er is een groot aantal skill moves, met ieder zijn eigen unieke controls.
Bijvoorbeeld, wanneer je speler minimaal 4* skill moves heeft, het indrukken van R3/RS zal je speler een flick laten doen, de flick zal zich aanpassen op welke richting je de stick indrukt.
Gebruik de muren
Een belangrijk onderdeel van Volta wat je goed zult moeten gebruiken zijn de muren. De muren van de kooi werken ontzettend goed om de speler langs een tegenspeler te krijgen, net als bij FIFA Street. Het direct passen blijft natuurlijk een mogelijkheid, maar de muren kunnen soms handig uitkomen!
Je kunt dit ook doen met lob passes. Let wel op, de lage muren zijn zacht, daarbij zal de bal niet hard van af kaatsen. De hoge muren zijn harder, als je de bal daar hard op schiet, zul je goed moeten opletten, de bal zal namelijk door het veld vliegen. Bij de meeste stadions kun je zelf instellen of de muren gebruikt kunnen worden tijdens de wedstrijd.
Daag je tegenstander uit
Oke, hier ga je de wedstrijd niet mee winnen, maar het zal je tegenstander zeker opjagen. Er zijn verschillende manieren om je tegenstander uit te dagen. Ga bij de bal staan en klik op L1/LT of R2/RB en je speler zal je tegenstander op een willekeurige manier uitdagen.
Er zijn er meer dan 20, van dansjes tot sarcastisch applaudisseren en alles daartussenin. Het is een leuke manier om je tegenstander wat op te jagen.
Celebrations
Net als het uitdagen, zijn er een hoop nieuwe celebrations speciaal ontworpen voor Volta. Ook deze zullen willekeurig gedaan worden, je kunt er ook voor kiezen om uit de kooi te gaan om je celebration te doen, dat is best cool.
Positiewisselingen
Belangrijk om te onthouden is dat je spelers niet op hun plek zullen blijven staan, ze zullen van plek wisselen tijdens de wedstrijd. Het is daarom belangrijk dat je spelers kiest die een groot aantal vaardigheden hebben. Het inbrengen van aanvallers heeft dus geen zin. Pogba of De Bruyne zullen veel beter uitpakken.
Buzzer beaters
Als je ooit NBA 2K hebt gespeeld, weet je dat er niks beter voelt dan het zien van een basketbal die er milliseconden na de buzzer invliegt en zorgt voor de win. Nou, dit gevoel kun je ook krijgen bij Volta. EA heeft bevestigd dat wanneer je hebt geschoten voordat de tijd om is, het schot alsnog zal tellen voordat het de achterkant van het net heeft bereikt. Zorg er dus voor dat je altijd nog schiet voordat de tijd om is, je weet maar nooit of de bal erin gaat!
Teamgeest
Teamgeest is vrij ingewikkeld. Er is een aantal mogelijkheden om je teamgeest te verbeteren, door middel van opstellingen en favoriete velden. Iedere speler in je team zal een thuisveld hebben en een favoriete opstelling. Dus als je twee spelers hebt uit Rio de Janeiro die de diamantopstelling het fijnst vinden, zal je team veel beter spelen dan een team met spelers uit de hele wereld.
Natuurlijk zal het plaatsen van je spelers in hun favoriete positie de teamgeest ook doen stijgen.
Dus wanneer je tijdens de wedstrijd posities wisselt, de aanvallers voorin zet en de verdedigers achterin, zal dat je teamgeest enorm helpen!
Verdien spelers door te winnen
De beste manier om je team te verbeteren is simpel, winnen. Iedere keer dat je een game wint zul je de keuze hebben om een speler te kiezen uit het team van de tegenstander, deze kun je dan toevoegen aan je eigen team. Totdat je 10 spelers hebt, je zult dus moeten kiezen.
Spelers zullen hun teamgeest verbeteren op verschillende manieren. Als je spelers hebt met een hoge rating maar lage teamgeest en wat slechtere spelers hebt die wat beter aansluiten door hun favoriete veld of positie, is het de moeite waard om de beste spelers even te laten zitten.
Regels
3v3 en 4v4 Rush lijken erg op elkaar. Het grote verschil tussen deze twee modes en de standaard Volta modes is dat er geen keepers zijn, dus ook geen penalties, vrije trappen, corners etc.
In 4v4, 5v5 en Futsal zijn er wel keepers, dus ook penalties en corners etc. Een ander verschil tussen normaal en rush modes is dat bij rush, het schieten handmatig moet gebeuren, bij normale modes wordt dit geassisteerd.
Ook is er een hogere grens voor overtredingen, maar in plaats van een vrije trap, zal de wedstrijd hervat worden op de plek waar de overtreding plaatsvond.
In Futsal zullen de overtredingen bij elkaar opgeteld worden, wanneer je 5 keer een overtreding maakt, zul je een penalty tegen krijgen vanaf de tweede penaltystip.
No Comments